Když dlaždice nepatří na podlahu

Čvc 2, 2019

​Pokud jste si zrovna pořídili novou koupelnu, jistě jste pečlivě vybírali obklady a dlažbu. Architekti a bytoví designéři vám dnes předloží nesčetně atraktivních dekorů, materiálů, provedení. Jenže kvadosácké dlaždice mezi nimi nebudou. My jsme je totiž začlenili do řešení myTEAM®. A nikoliv na okrasu, ale pro vaši jednodušší orientaci v rozsáhlých agendách.

Přehlednost především

Říkáme tomu „generovaný dlaždicový obsah“. Tato funkcionalita automaticky převádí obsah textových odkazů z horního menu myTEAM® do úhlednější grafické podoby. Podmínkou je, aby jednotlivé položky byly zavedeny do takzvaného „Společného menu“. To je alternativou standardního horního menu, navíc nabízí víceúrovňovou navigaci. Obsah „Společného menu“ se převádí jak do horního menu, tak do dlaždic.

Generovaný dlaždicový obsah vyobrazí položky přímo na web. Odkazy první úrovně, které jsou doplněny o obrázky, tvoří samostatné kategorie. Za nimi následují odkazy první, druhé a dalších úrovní. Z jednotlivých dlaždic vám pak myTEAM® předloží mozaiku, kde máte odkazy z jednotlivých menu zobrazeny pohromadě, ale stále přehledně.

Kontaktujte nás a rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 | myteam@kvados.cz

© KVADOS, a. s. Všechna práva na obsah vyhrazena. Loga a jména produktů jsou ochrannými
nebo registrovanými ochrannými známkami akciové společnosti KVADOS a jiných držitelů.

WordPress Lightbox Plugin