Pořiďte si myTEAM® snadno a rychle

myTEAM® jsme vyvinuli tak, aby jej mohlo používat co nejširší spektrum firem. Celý proces je rychlý, bez zbytečné byrokracie. Máme transparentní cenovou politiku, nenutíme vás do dlouhodobých závazků a řešení můžete provozovat buď v našem hostingu, nebo na vašich serverech.

Jak tedy začít využívat výhody myTEAM®? 

Vyberte si, co chcete řešit

Na schůzce (osobní, telefonické či přes videohovor) s naším obchodníkem si vyberete, které moduly chcete využívat. Určíte si počet uživatelů, preferovaný cenový model a další podrobnosti. Cenovou nabídku dostanete ihned a produkt si můžete zdarma vyzkoušet.

7

Podepište objednávku

Pokud se vám produkt bude líbit,vyřídíme rychle všechny formality. Pro verzi cloud není třeba podepisovat žádné složité smlouvy. Stačí akceptovat jednoduchou a transparentní cenovou nabídku s odkazem na obchodní podmínky. Umožňujeme platby měsíčně podle počtu uživatelů bez dlouhodobých závazků, ale i jednorázové pořízení softwaru.

7

Dohodněte termín nasazení a zaškolení

Nastavíme vám produkt přesně podle vašich potřeb a organizační struktury firmy. Toto nastavení a zaškolení uživatelů je součástí měsíčních poplatků a provedou ho naši zkušení konzultanti. myTEAM® CLOUD včetně nastavení a zaškolení můžete používat v řádech dní od objednávky.

7

Spolehněte se na podporu při provozu

Součástí měsíčních poplatků je i zákaznická podpora pro uživatele (formou e-mailu, online chatu přímo v aplikaci nebo na telefonu) a přístup do interní znalostní databáze. Cena zahrnuje i pravidelné upgrady na vyšší verze a rozšiřování funkcionalit produktu.

7

Rozšiřujte podle potřeb

Kdykoliv během používání můžete rozšířit počet uživatelů nebo přidat další moduly. Mnozí naši zákazníci vyzkouší nejprve jeden modul a pak postupně přidávají další. Vyzkoušejte si práci s naším konceptem úkolů a už nebudete chtít jinak.

7

Zvažte ENTERPRISE pro náročné

Pokud má vaše firma specifické požadavky přesahující standardní nabídku myTEAM®, například vstupní analýzu, napojení na další systémy, zákaznické úpravy, jsme připraveni nabídnout vám projektově řízený produkt myTEAM® ENTERPRISE.

WordPress Lightbox Plugin