Aktuálně

Novinky a zajímavosti ze světa myTEAM®

Investiční společnost Vendeavour se řadí mezi zákazníky KVADOSu

myTEAM® systém pro digitalizaci firem si stále získává nové příznivce. Je nám ctí, že si získal také přízeň společnosti Vendeavour, která se dlouhodobě zabývá sdružováním výrobních a obchodních firem především z oboru potravinářství, které ctí vizi udržitelného růstu, a zařadila se do portfolia našich referencí. Značky této skupiny se zabývají otázkami životního prostředí a odpovědné budoucnosti.

myTEAM digitalizuje brněnská sportoviště

Dalším městským projektem je nasazení myTEAM® pro společnost STAREZ – SPORT, která byla založena roku 2004 statutárním městem Brno za účelem provozování a správy sportovních zařízení na území Brna. Provozovatel městské haly, fotbalového stadionu, plaveckého stadionu, koupaliště, lázní, krytého bazénu,…

Společnost DEREZA je novým uživatelem myTEAM

Každá poptávka po našem řešení nás velmi potěší. Ale co nám dodává tu největší motivaci, je osobní doporučení. K tomu došlo v případě pražské stavební firmy Dereza, která získala pozitivní referenci společně s praktickými ukázkami od našeho klienta IBG Česko, jemuž tímto velmi děkujeme za důvěru!…

myTEAM – jediná kancelář, kterou potřebujete

Systém myTEAM® umožňuje sdílet informace napříč firmou a mezi týmy, což je jeho velkou výhodou a přidanou hodnotou, obzvlášť v dnešní době, kdy mnozí z nás stále častěji pracujeme z domova. Díky DMS technologii a připraveným modulům není již nutné dokumenty sdílet na discích či posílat e-mailem a složitě dohledávat změny.

Běh obchodu řídí smlouvy

myTEAM hlídá všechny smlouvy v systému a kontroluje jejich platnost nebo nastavené revize. Na hlavičce si totiž lze nastavit krom klasického hlídání platnosti také periodické revidování smlouvy, třeba roční revizi. To se nejvíce hodí u smluv, které jsou na dobu neurčitou – je dobré čas od času přehodnotit jejich přínos společnosti.

Projektová metodika vs. nástroje

Od nepaměti lidé realizují rozličné projekty. S mírnou nadsázkou lze konstatovat, že každý z nás už řídil stovky, ba tisícovky projektů. Jako malí jsme tvořili z lega, v dospělosti stavíme dům, rekonstruujeme byt, řešíme úkoly v zaměstnání. Máme ale vždy potřebné nástroje k tomu, abychom projekt úspěšně dokončili?

Nový vytěžovací systém DOCU-X OCR

Zpracováváte měsíčně stovky faktur? Pak neplýtvejte časem na přepisování dat z dokumentů do systému. Díky vytěžovacím systémům integrovaným s myTEAM® se faktura založí skoro sama. Do systému vstupuje faktura přes modul Podatelna, buď jako elektronický dokument, který lze také vytěžit, nebo přijde fyzicky poštou…

Jarní novinky v produktech KVADOSu

V aktuálním vydání newsletteru myRELEASE vás provedeme novinkami, na kterých jsme v našich produktech v uplynulém období pracovali. Ale protože video vydá za tisíc slov, připravili jsme pro vás malou ochutnávku!

Představujeme modul pro správu interních požadavků

Představujeme vám funkčního pomocníka pro správu interních požadavků. Nákup nového hardwaru, nábor zaměstnanců, požadavky na nákup nebo jen hlášení požadavku na opravu zařízení nebo auta jsou díky našemu Service Desku přehledně a centrálně evidovány, a hlavně rychle vyřízeny.

WordPress Lightbox Plugin