OPUSTILI JSME TECHNOLOGII MICROSOFT SHAREPOINT

10. Dub 2019 | Aktuálně

Jak naše zkušenosti s poradami přibývaly a agendu jsme postupně rozšiřovali, narazili jsme i na technologické omezení, a to technologii Microsoft SharePoint, kterou jsme neměli plně v rukou. A tak mnoho nápadů, jak zefektivnit náš nástroj, na toto omezení naráželo.

A právě proto jsme se KVADOSu rozhodli vytvořit i tuto agendu v rámci nové generace produktu, která už stojí zcela na naší vlastní platformě. Naším cílem bylo ještě snadnější ovládání, zjednodušení zapisování, ale třeba i porady v režimu takzvaně ad-hoc. Každou oblast, kterou jsme dříve řešili na technologii SharePoint, jsme znovu otevřeli a začali ji řešit mnohem hlouběji než dříve.

Naše vlastní platforma umožňuje data vracet zpět do relační databáze SQL, a proto mizí výkonové problémy s jejich ukládáním do struktur platformy SharePoint. Nový produkt již není napsán v SharePointu, ale je plánován a připravován pro integraci s jeho aplikačními funkcemi jak v nejnovější verzi 2016 (v lokální instalaci i v cloudu), tak zpětně pro verzi 2013.

 

Zajímají vás další články? Doporučujeme přečíst!

Chcete být v obraze? Odebírejte náš newsletter.

Kontaktujte nás