Opustili jsme technologii Microsoft Sharepoint

Dub 10, 2019

​Jak naše zkušenosti s poradami přibývaly a agendu jsme postupně rozšiřovali, narazili jsme i na technologické omezení, a to technologii Microsoft SharePoint, kterou jsme neměli plně v rukou. A tak mnoho nápadů, jak zefektivnit náš nástroj, na toto omezení naráželo.

A právě proto jsme se KVADOSu rozhodli vytvořit i tuto agendu v rámci nové generace produktu, která už stojí zcela na naší vlastní platformě. Naším cílem bylo ještě snadnější ovládání, zjednodušení zapisování, ale třeba i porady v režimu takzvaně ad-hoc. Každou oblast, kterou jsme dříve řešili na technologii SharePoint, jsme znovu otevřeli a začali ji řešit mnohem hlouběji než dříve.

Naše vlastní platforma umožňuje data vracet zpět do relační databáze SQL, a proto mizí výkonové problémy s jejich ukládáním do struktur platformy SharePoint. Nový produkt již není napsán v SharePointu, ale je plánován a připravován pro integraci s jeho aplikačními funkcemi jak v nejnovější verzi 2016 (v lokální instalaci i v cloudu), tak zpětně pro verzi 2013.

Zajímají vás další články? Doporučujeme přečíst!

Zobrazujeme data revolučním způsobem
Průmysl 4.0 ve vaší kanceláři

Kontaktujte nás a rádi se s vámi sejdeme: +420 597 403 403 | myteam@kvados.cz

© KVADOS, a. s. Všechna práva na obsah vyhrazena. Loga a jména produktů jsou ochrannými
nebo registrovanými ochrannými známkami akciové společnosti KVADOS a jiných držitelů.

WordPress Lightbox Plugin