Příklady referencí spokojených zákazníků

Zjistěte, proč stále více firem dává přednost řešení myTEAM® před konkurencí

Patrik Elbl

Vedoucí odboru IT/CIO, Dopravní podnik Ostrava

Administrativy je v dopravním podniku moře. Věděli jsme, že potřebujeme komplexní a moderní software pro správu dokumentů, který zaměstnancům zajistí bezpečný přístup k interním datům a dokumentům včetně možnosti vyplnit nezbytné elektronické formuláře. A chtěli jsme, aby zavedení nového DMS řešení narovnalo stávající vnitřní procesy a zefektivnilo je.”

Případová studie

Petr Sazovský

Finanční ředitel, BIKE FUN International

„Výběr myTEAMu byl do značné míry předurčen naší předchozí pozitivní zkušeností s KVADOSem, samozřejmě jsme ale zvažovali i nabízené funkčnosti a náklady na pořízení systému. Chceme postupně rozšiřovat moduly, v hledáčku máme i mobilní aplikaci pro myTEAM, je to nevyhnutelné, protože spousta lidí je na cestách, pobíhá po schůzkách a fungovat jen na desktopech a laptopech není dnes udržitelné.“ 

Případová studie

Michaela Hrbková

Business analytička, IBG Česko

„V IBG Česko jsme hledali nástroj, který by komplexně řešil evidování úkolů, porad, sdílení dokumentů, abychom měli naše projekty i interní řízení dobře procesně uchopené. Mě osobně velice zaujala logika myTEAMu, a tím si mě i získal. Management myTEAM uvítal jako skvělý nástroj pro řízení, pracovníci oceňují přehledné vedení úkolů s jasnými zadáními, prioritami a termíny plnění. Navíc velký přínos je i sebeřízení, které myTEAM poskytuje.”

WordPress Lightbox Plugin