Neutíká vám čas na poradách mezi prsty?

30. Kvě 2019 | Manažerské řízení

Proč je pro člověka tak důležité sledovat hodiny? Zběsilý úprk hodinových ručiček udává rytmus naší každodennosti a budí dojem, že jsme vždy dva kroky za ním. Vnímání času bývá velice subjektivní, často se v něm doslova ztrácíme. Potkávat se bez jasně stanoveného data a hodiny? Setkání dvou lidí by bylo věcí náhody. V dnešní uspěchané době, kdy vážíme každou minutu, něco nepředstavitelného.

Radit se a schůzovat bez efektivní práce s časem je nemyslitelné. Ať už jde o sladění termínu porady pro všechny účastníky, nebo o následné rozdávání úkolů, které ze schůzky vypadnou. Boj s tikotem hodin má většinou jasného vítěze, proto je mistrem ten, kdo umí čas maximálně využít ve svůj prospěch a pracovat s ním realisticky. Ale kdo z nás se někdy nestal věštcem, když dostal otázku: „Zkusíš odhadnout časovou náročnost?“

Chcete efektivně využívat váš čas a neztrácet čas na poradách, které nevedou k cíli? Pojďte se s námi podívat na tohle téma podrobněji. Máme pro vás několik doporučení a tipů, jak na porady vyzrát!

Chcete být v obraze? Odebírejte náš newsletter.

Kontaktujte nás