Investiční společnost Vendeavour se řadí mezi zákazníky KVADOSu

Pro 13, 2022

myTEAM® systém pro digitalizaci firem si stále získává nové příznivce. Je nám ctí, že si získal také přízeň společnosti Vendeavour, která se dlouhodobě zabývá sdružováním výrobních a obchodních firem především z oboru potravinářství, které ctí vizi udržitelného růstu, a zařadila se do portfolia našich referencí. Značky této skupiny se zabývají otázkami životního prostředí a odpovědné budoucnosti.

Společnost Vendeavour na trhu hledala vhodné řešení pro řízení dokumentů a především smluv. Po pečlivém průzkumu se rozhodli využit řešení myTEAM® kde je zaujal náš přístup ke komplexnímu řízení firemních procesů a oslovily je také další oblasti jako jsou Projekty a porady. Ty umožní pohodlně řídit jak investiční tak další typy projektů a efektivně přistupovat k opakovaným poradám. Součástí rozsahu implementovaného ve společnosti se stal také modul pro řízení Nemovitosti.

Jednou z velkých výhod KVADOSu je vlastní datové centrum myDATACENTER a edice produktu myTEAM® Cloud, kterého využila i společnost Vendeavour. Mohli tak začít velmi rychle konzumovat výhody předinstalovaného řešení myTEAM® které se v krátkém čase nakonfiguruje dle nastavení zákazníka a ten jej využívá jako službu.

 

WordPress Lightbox Plugin