myTEAM – jediná kancelář, kterou potřebujete

Bře 23, 2022

Systém myTEAM® umožňuje sdílet informace napříč firmou a mezi týmy, což je jeho velkou výhodou a přidanou hodnotou, obzvlášť v dnešní době, kdy mnozí z nás stále častěji pracujeme z domova. Díky DMS technologii a připraveným modulům není již nutné dokumenty sdílet na discích či posílat e-mailem a složitě dohledávat změny.

Co je součástí?

Při práci s dokumenty podporuje myTEAM® integraci s nástrojem OnlyOffice přímo do panelů aplikace. Nabízí tak online prohlížeče a brzy i editory dokumentů. OnlyOffice zahrnuje textové, tabulkové a prezentační editory podobné Microsoft desktop editorům Word, Excel a PowerPoint. Čeština je samozřejmostí.

Pokud si tedy zákazník licenci myTEAM® o nástroj OnlyOffice rozšíří, může na dokumenty nahlížet přímo ve svém prohlížeči – má možnost například prostudovat směrnici či smlouvu, prohlédnout si prezentaci v PowerPointu nebo si zobrazit report v Excelu, přičemž nemusí dokument otevírat v příslušném programu na své stanici. V myTEAM® stačí zobrazit panel Náhled a dokument Office se zobrazí stejně jako třeba formát .pdf nebo obrázek ve formátu .jpg, přičemž není potřeba mít uživatelskou licenci Microsoft Office. A i když ji vlastníte, tak je častokrát příjemnější dokument si nestahovat a neprohlížet například ve Wordu, ale přečíst si jej přímo v panelu myTEAM®.

Aktuálně dostupnou možnost náhledu plánujeme rozšířit tak, abychom vám nabídli také přímou editaci dokumentů v myTEAM®. Pro běžnou práci je OnlyOffice ideální, všechny základní funkcionality jsou zachovány podobně, jak je znáte z Office editorů – úprava textu, styly, formátování odstavců, rozvržení stránky, počet slov a znaků, kontrola pravopisu, vložení obrázku, tabulky, grafu či automatických tvarů, odkazy, rovnice, vzorce a kontingenční tabulky… Omezeny či nepodporovány mohou být pokročilejší funkce jako například makra.

Zakoupení licence OnlyOffice a její propojení s myTEAM® může vyřešit situaci některých uživatelů, kteří by tak již nepotřebovali výrazně dražší licence Microsoft Office nainstalované na své stanici. S OnlyOffice lze nahrané dokumenty připomínkovat a také se podílet na vytváření nových přímo v myTEAM®. Celá virtuální kancelář se tak nachází na jednom místě.

Zajímá vás myTEAM a sdílení informací napříč firmou? Kontaktujte nás

WordPress Lightbox Plugin