myTEAM® podporuje bezpapírovou výrobu

Pro 16, 2020

Digitalizace procesů byla klíčovým rozhodnutím také pro společnost Karel Kaňák, s. r. o., která se zabývá výrobou precizních výsekových nástrojů pro obalový průmysl a je jedním z kandidátů v soutěži EY Podnikatel roku České republiky.

Hlavní potřebou našeho klienta byla podpora „bezpapírové výroby“. Díky rychlé implementaci systému myTEAM® získala společnost Karel Kaňák nástroj, který umožňuje s dokumenty efektivně pracovat, třídit, vyhledávat, ale také archivovat a skartovat a to vše na jednom místě. myTEAM® umí procesy kolem dokumentů maximálně zautomatizovat, což je velkým přínosem především dnes, kdy celá řada zaměstnanců pracuje vzdáleně.

Kromě standardní implementace DMS modulu jsme pro klienta vytvořili sofistikovanou šablonu návodek s technologickými postupy, které budou vytvářeny a aktualizovány v systému myTEAM® a pracovníci ve výrobě s nimi budou pracovat pomocí tabletů. Tím systém myTEAM® přispěje k výše uvedenému cíli „bezpapírové výroby“ a umožní obrazně řečeno „ustřihnout kabely ke všem firemním tiskárnám“.

Součástí tohoto projektu bylo nasazení i dalších modulů, které podporují řízení úkolů, porad, interních i externích projektů a přípravu a schvalování směrnic.

 

WordPress Lightbox Plugin