ZOBRAZUJEME DATA REVOLUČNÍM ZPŮSOBEM

7. Dub 2019 | Aktuálně

myTEAM® si úspěšně razí svou cestu. Roste počet jeho uživatelů i dostupných modulů. Potvrdil se náš předpoklad, že celkový process management, projektové řízení společně s problematikou DMS (správy dokumentů) potřebují řešit společnosti napříč různými obory podnikání.

Svět technologií se čím dál více zrychluje a kdo nenaskočí do vlaků inovací zavčas, velmi těžko bude náskok jiných dohánět. Určitě nejviditelnější změnou nové generace produktu myTEAM® je nové komplexní uživatelské rozhraní. Založeno je na unikátní technologii KVADOSu a filozofii ovládání prostřednictvím panelů místo oken. Stejné rozhraní plánujeme využít v celé rodině našich produktů pro kancelářské uživatele.

Toto jedinečné rozhraní nabízí nové možnosti zobrazování dat a práce se vzájemně propojenými informacemi – současně v několika panelech, bez nutnosti zavírat konkrétní okna v klasickém rozhraní. Způsob ovládání je skutečně revoluční. Po více než 20 letech opouštíme „okna“. Ať žijí panely!

Přestože jde o opravdu zásadní změnu, příjemně nás překvapilo, jak rychle si ovládání oblíbili první uživatelé, kteří jej otestovali. Chystaná verze myTEAM® ale není jen o jiném rozhraní. Je to zcela nový produkt jak z pohledu architektury, tak technologií. Z předchůdce přebírá pouze znalosti a zkušenosti, jak věci evidovat, spravovat a řídit.

 

Uživatelské rozhraní je ale jen zlomek toho, co správný process management system potřebuje. Celé řízení je o plnění úkolů a důkladné práci s dokumenty. Jak efektivně řídit své a zadané úkoly, to se dočtete v dalších článcích!

 

Chcete být v obraze? Odebírejte náš newsletter.

Kontaktujte nás